Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/radsaz/public_html/lib/smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270

پکیج شماره -6

اجرای سیستم مدیریت پروژه های یک شرکت و یا یک سازمان

هدف: استقرار دفتر مدیریت پروژه ها

پیشنهاد  شرکت راد ساز: برنامه ریزی و کنترل  فرآیندهای مدیریت یکپارچه،  زمان ، هزینه ، منابع انسانی ،   تدارکات، قراردادها،  کیفیت ،  ارتباطات ، و مدیریت مستندات کلیه پروژه های یک شرکت

 

ویژگیهای ارائه خدمات شرکت :

در بسياري از سازمان‌هاي پروژه محور، ايجاد يك نظام جامع مديريت پروژه ضرورت داشته تا سازمان بتواند بصورت يكپارچه تمام پروژه‌ها را راهبري نمايد. طراحي و استقرار نظام مديريت پروژه با بهره‌گيري از استانداردهاي بروز انجام مي‌شود. برای تسهیل، تسلط و کنترل، ضروری است که بتوان پروژه ها را در سازمان بوسیله یک سری فرایندها، روش ها و ابزارهای مدیریت پروژه سازمانی به صورت یکپارچه مدیریت، نظارت و کنترل وضعیت نموده. ارائه خدمات یکپارچه مدیریت پروژه در زمینه طراحی، پیاده سازی و اجرای سیستم های مدیریت پروژه از قبیل پیاده سازی PMO ، طراحی و پیاده سازی PMIS، طراحی و بومی سازی متدولوژی خدمات خود را در جهت بهینه سازی سیستم مدیریت پروژه سازمانی پیمانکاران و کارفرمایان محترم ارائه می نماید.

تفاوت ما با برنامه ریزی فرآیند متعارف در کشور با توجه به پیشینه و تجربیات مدیران شرکت راد ساز ، کمتر سطوح مدیران ارشد و سطوع پائینی و اجرایی با توجه به دشواری کار روزانه پروژه درگیر برنامه ریزی میگردند و برنامه ریزی بنحوی مدیریت میگردد که از سطوح پائین تا مدیران ارشد خود را سهیم در ارائه آن و در نتیجه عدم مقاومت را  در ارزیابی و کنترل مشاهده میگردد.

بنابراین دقت در فرآیند و برنامه ریزی و کنترل ها ، بعلت کاربردی بودن آنها هرگونه ابهام و یا تردید و یا فرار از پاسخگویی را از عوامل مدیریتی و اجرایی سلب می نمایند و کلیه موارد زیر به دقت رصد میگردد.

«در صورت انتخاب پکیج، فرم درخواست خدمات از ما را پر و ارسال نمایید.»