Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/radsaz/public_html/lib/smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270

پیام مدیرعامل

هزینه و خسارات جبران ناپذیر پروژه ها ناشی از عدم برنامه ریزی و کنترل و مدیریت  کارگاه و پروژه ها و عدم محاسبه و برآورد کارشناسی خسارات و یا گم شدن آن در هزینه های جاری و گردش بالای مالی پروژه ها همواره جزء باورها و یا با مدیران شرکت های پیمانکاری عجین و مانوس گردیده است.

هزینه و خسارات مالی که در پاره ای از موارد سهم آن از سود پیش بینی پروژه ها نیز فراتر می رود با توجه به هوش و ذکاوت مدیران شرکت های پیمانکاری که همواره استعدادهای خود را در جهت بهینه سازی هزینه ها بکار می بندند چگونه می تواند از سود مالی و در نتیجه در ارتقاء تعالی و گسترش سازمانی خود بسادگی بگذرند .

 در جهت جبران بخش زیادی از این خسارات و خلا موجود در پروژه ها ، اینجانب با توجه به تجربیات و آموزش های بر گرفته از مدیران شرکت پیمانکاری کشور و بین المللی با بکارگیری اصول مدیریت نوین که جنبه کاربردی و بومی سازی آن برجسته و بدان افتخار میگردد، انجام پروژه ها را بکام مدیران شیرین سازم.

بنابراین اینجانب با توجه به پکیج های ارائه شده  پکیج  شماره -3  را جهت ارائه خدمات که در بین شرکت های پیمانکاری کشور عمومیت دارد را برای شروع همکاری توصیه می نمایم.

درصورت تمایل و انتخاب شماره پکیج می توانید درخواست خدمات از ما را تکمیل

و در غیر اینصورت با پر کردن و ارسال موارد ضعف و قوت پروژه ها منتظر پیشنهادات ما باشید.

 

با تشکر

محمد رضا قاسمی راد

مدیر عامل